ART / Lithographs / Bok med litografi 13557161
nr 1355 7161
Bok med litografi
"Dikter till Lou", Guillaume Apollinaire, Litografi av Olle Käks, 42x30 ca,
"Dikter till Lou", Guillaume Apollinaire, Litografi av Olle Käks, 42x30 ca. Ej signerad
SEK 100
Monday October 19 2020
at 18:25:49
19/10 15:50:37
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik